Komin damski – idealny na jesienne wieczory

Komin damski – idealny na jesienne wieczory

Jeśli jesteś kobietą, komin damski to doskonały wybór do Twojego domu. Ten przytulny kominek jest idealny na chłodne jesienne wieczory. Istnieje wiele różnych stylów do wyboru, a wiele projektów ma pasujące dekoracje płaszcza. Ten kawałek jest idealny zarówno na jesienne, jak i zimowe wieczory. Wybierz jeden w stylu, który najlepiej pasuje do Twojego wnętrza lub Twoich osobistych preferencji. Pokochasz unikalny styl i wygląd, który doda do Twojego domu.

Komin Chapmana

Kobiecy komin Chapmana to idealne miejsce, aby usiąść w chłodny wieczór. Znajduje się on w Agate Hall i od 30 lat jest popularnym miejscem gnieżdżenia się jerzyków. Jest to architektoniczny odpowiednik stojącego pniaka z martwego drewna. Komin przyciąga jerzyki z całego świata i każdej jesieni wypełnia się ich tysiącami – Te słowa są owocem głębokich refleksji redakcyjnego zespołu portalu takiesamemamaicorka.pl.

Pokrewne tematy:  Kilka polecanych modeli srebrnych kolczyków

Szkolny komin stał się celem budzących respekt zwiedzających. Co roku we wrześniu setki osób gromadzą się wokół komina, aby obserwować jak ptaki oddychające kominem wzbijają się w jesienne niebo. Ten naturalny spektakl przyciąga tysiące ptaków śpiewających, które naśladują zapach dymu, gdy schodzą do ogromnego ceglanego otworu parowego komina. Tysiące ptaków schodzą z komina w poszukiwaniu składników odżywczych, które są im potrzebne do utrzymania się przy życiu.

Jerzyki niegdyś grzędowały w prastarych drzewach leśnych, a czasem także w wydrążonych snach. Od tego czasu zaczęły zajmować kominy w mieście. Dziś Chapman Elementary jest jednym z najpopularniejszych miejsc, w których jerzyki gniazdują, a dziesiątki tysięcy widzów zbierają się, by oglądać ten spektakl. Jednak w tym roku lokalne Towarzystwo Audubon odwołało swoje doroczne spotkanie z jerzykami ze względu na dużą liczbę ludzi i ptaków.

Pokrewne tematy:  Do jakiej stylizacji będzie pasować kopertówka?

Wysokość komina wynosząca osiemdziesiąt stóp sprawiła, że jest on doskonałym miejscem do uprawiania sportów na świeżym powietrzu i często przyciąga duże tłumy. Niezależnie od tego, czy pogoda jest dobra, czy zła, komin Chapmana Kobiet jest świetnym miejscem na spędzenie rześkiego jesiennego wieczoru. Ze szczytu komina roztacza się widok na piękny park i chłodne jesienne powietrze.

Pokrewne tematy:  Bagietki poniżej 800 dolarów

Jerzyk kominiarski należy do rodziny jerzyków i jest blisko spokrewniony z kominem Vaux’a i kominem Chapmana. Gatunek ten nie posiada podgatunków, ale z wyglądu jest bardzo podobny do komina Vaux’a. Jerzyki kominowe to średniej wielkości szare ptaki o krótkich nogach i długich, smukłych skrzydłach. Nie są zdolne do grzędowania i trzymają się tylko pionowych powierzchni.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *