Wypożyczalnia biżuterii ślubnej

Wypożyczalnia biżuterii ślubnej

Jeśli masz napięty budżet, możesz wypożyczyć biżuterię ślubną zamiast ją kupować. Niezależnie od tego, czy bierzesz ślub za kilka miesięcy, czy planujesz ślub w miejscu przeznaczenia, możesz wypożyczyć wszystko, od prostego naszyjnika z diamentami do naszyjnika o wartości 10 000 dolarów. Wynajem biżuterii ślubnej może być idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na zakup drogiej biżuterii ślubnej, ale nadal chcą mieć idealny wygląd.

Verstolo

Wynajem to świetny sposób na uniknięcie wysokich kosztów zakupu biżuterii ślubnej. Jeśli nie chcesz wydawać tysięcy dolarów na całą suknię, możesz wypożyczyć biżuterię, którą będziesz nosić na ślub. Verstolo robi wysokiej jakości biżuterię i oferuje opcje wynajmu dla ślubów i wydarzeń specjalnych. Ich program wynajmu pozwala na wypróbowanie biżuterii przed jej zakupem. I ubezpieczają każdy kawałek, który wynajmują, więc nie będziesz musiał się martwić o zgrywanie się.

Rentals są również przystępne. Wynajem biżuterii Verstolo na swój ślub jest znacznie łatwiejszy niż zakup kosztownego naszyjnika. Naszyjnik wart 10 000 dolarów będzie Cię kosztował mniej niż 200 dolarów. Wszystko czego potrzebujesz to karta kredytowa i adres. Otrzymasz swoją biżuterię w ciągu zaledwie kilku dni i możesz ją zwrócić w ciągu miesiąca. Aby wypożyczyć biżuterię Verstolo, wystarczy kliknąć na link “wypożycz” w umowie najmu.

Pokrewne tematy:  Rekomendacje dla toreb plażowych

Adorn

Jeśli planujesz ślub, ale nie masz dużo pieniędzy do wydania na diamenty, rozważ wynajem biżuterii diamentowej z Adorn. Ich wypożyczalnie biżuterii są wykonane z drobnych diamentów i są dostępne za ułamek ich ceny detalicznej. Naszyjnik Spencer, na przykład, jest genialny koronki wzór kropli naszyjnik z klastrami okrągłych diamentów bezel. Można go wypożyczyć za 360 dolarów.

Większość biżuterii głównego nurtu jest albo za duża, albo za mała dla użytkownika. Bransoletki wyglądają dziwnie, gdy nosi się je do krótkich włosów lub upięcia. Zamiast próbować znaleźć coś, co pasuje, biżuteria Adorn może być dopasowana do Ciebie idealnie. Wiele elementów jest robionych ręcznie i z wysokiej jakości materiałów. Kolekcja jest wykonana w USA, więc masz gwarancję, że je pokochasz. Biżuteria Adorn jest wykonywana przez Ericę Bapst w jej studio w Canandaigua, NY.

Pokrewne tematy:  Jakie są najmodniejsze torebki na lato 2022?

Rocksbox

Jednym ze sposobów na wypożyczenie drogiej biżuterii ślubnej bez rozbijania banku jest subskrypcja usługi wynajmu biżuterii. Rocksbox oferuje szeroki wybór designerskiej biżuterii w przystępnych cenach. Z członkostwem, które wahają się od 75 do 350 dolarów, można wynająć tyle sztuk, jak chcesz na swój wielki dzień, a nawet przełączyć i dopasować dla bardziej spersonalizowanego wyglądu. Usługa pozwala na podgląd elementów biżuterii przed ich wysyłką i można je wypożyczyć na tak długo, jak chcesz.

Opcja subskrypcji pozwala na wymianę trzyczęściowych zestawów, kiedy tylko chcesz. Jeśli bierzesz ślub w ciągu najbliższych kilku lat, jest to świetna opcja dla Ciebie. Wystarczy kilka kliknięć przycisku, aby mieć oszałamiającą biżuterię dostarczoną prosto do Twoich drzwi. Proces wysyłki jest gładki i łatwy. Wystarczy kilka dni, aby otrzymać swoje pierwsze pudełko. Będziesz musiała jednak ostrożnie je otworzyć, więc nie będziesz nosić tych elementów publicznie.

Rent the Runway

Jeśli chodzi o znalezienie idealnej biżuterii na dzień ślubu, Rent the Runway jest świetnym miejscem do rozpoczęcia. Mają tysiące stylów od ponad 700 projektantów, a usługa pozwala zarezerwować element do czterech miesięcy wcześniej. Możesz również wypożyczyć przedmiot na okres do ośmiu dni. Strona ma również plan członkowski, który daje większą elastyczność w tym, co wynajmujesz. Niezależnie od tego, czy wynajmujesz naszyjnik, pierścionek czy kolczyki, Rent the Runway będzie miał to, czego potrzebujesz z rabatem.

Pokrewne tematy:  Kolczyki ze stali chirurgicznej - dlaczego warto kupić?

Rent the Runway oferuje biżuterię ślubną, suknie ślubne i akcesoria w rozsądnej cenie. Możesz wypożyczyć różne elementy z ich inwentarza, począwszy od grubych złotych naszyjników do kolczyków z perłami. Nawet welon ślubny można wypożyczyć od nich za jedyne 6 dolarów. Te wypożyczalnie biżuterii ślubnej są świetną opcją, jeśli planujesz mieć bardziej formalny ślub, lub jeśli szukasz niedrogiego sposobu na dostęp do biżuterii projektanta bez wydawania dużo pieniędzy.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *