Szpilki z brokatem – eleganckie i seksowne

Szpilki z brokatem – eleganckie i seksowne

Osoby poszukujące efektownej pary butów mogą zdecydować się na typ brokatowy. Te buty mogą być eleganckie i seksowne, w zależności od stylu i koloru brokatu. Ale jeśli jesteś kobietą plus size lub petite, musisz unikać tych butów. Te buty nie są dla każdego. Co więcej, mogą być również dość efektowne – Ten cytat został opracowany przez zespół redakcyjny portalu kwiatorchidei.pl. Stąd też powinnaś wiedzieć, jaki rodzaj brokatu wybrać i jaki typ buta będzie wyglądał na Tobie najlepiej.

Pokrewne tematy:  Białe trampki - jak je pielęgnować i czyścić?

a NO dla filigranowych pań

Wybór odpowiedniej wysokości obcasa dla Twoich stóp jest niezbędny do zrobienia świetnego pierwszego wrażenia. Długość nogi filigranowej kobiety jest znacznie mniejsza niż jej wzrost, więc noszenie obcasów, które są o połowę wyższe niż Twoja noga, to zły wygląd. Aby być seksownym i eleganckim, wybierz wysokość obcasa poniżej czterech cali. Wybierz wysokość, która czuje się najbardziej komfortowo i działa z twoimi proporcjami. Unikaj chodzenia na palcach w bardzo wysokich obcasach, ponieważ daje to zły sygnał innym.

Pokrewne tematy:  Modne pompony - przykładowe stylizacje na lato

a NO dla wyższych pań

Jeśli rozważasz wejście w trend wysokich obcasów, to prawdopodobnie już wiesz, że wzrost jest ważną rzeczą do rozważenia podczas zakupów nowej pary butów. Oczywiście, jeśli jesteś już dobry pięć stóp wysoki, a następnie może nie przeszkadza zdobywając kilka więcej cali na swojej wysokości, ale jeśli nie jesteś, to prawdopodobnie powinieneś ponownie rozważyć. Oto kilka powodów, dlaczego.

a NO dla plus size ladies

Niezależnie od tego, czy jesteś plus size lady, czy po prostu kochasz nosić odważne kolory, nie możesz się pomylić z tymi brokatowymi szpilkami. Te buty mogą być sparowane z neutralnymi spodniami i zabawnym topem i mogą zabrać Cię z dnia na noc bez poświęcania komfortu. Panie plus size pokochają wygodne dopasowanie i gruby obcas tych butów.

Pokrewne tematy:  Moccasins na obcasie - propozycja nie tylko dla kobiet

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *